לפתיחת תוסף נגישות נא לחצו esc

אודות BESAFE

אודות BESAFE

BeSafe הינה חברה נורווגית השוכנת באיזור Krøderen, שם ממוקמים המשרד הראשי ואחד ממפעלי החברה. בכל הקשור בפיתוח וייצור של מושבי בטיחות איכותיים לילדים ואביזרי בטיחות לרכב – נחשבת החברה למובילה בתחומה, כשהמוצרים שלנו מופצים בכל רחבי העולם באמצעות קמעונאים נבחרים המיוצגים ביותר מ-50 ​​מדינות.

החזון שלנו
הכח המניע שלנו הוא הרצון להגן על מה שהכי יקר לנו: ילדינו, ולכן אנו, ב-BESAFE מחוייבים לפתח עבורכם את מושבי הבטיחות לרכב הבטוחים ביותר בעולם, ומגוון אביזרי בטיחות לרכב המתאימים לילדים בכל הגילאים ועומדים תחת תקני בטיחות אירופאיים מחמירים.

החזון שלנו הוא שאף ילד לא ייפצע קשה בתאונות דרכים.

מוצרי BeSafe
BeSafe מפתחת ומשווקת מושבי בטיחות לרכב בלבד, ובכך משקיעה את כל משאביה והתמחותה. פיתוח המוצר שלנו ממוקד ושם את הבטיחות כערך עליון, וכתוצאה מכך המוצרים החדשים שלנו מצטיינים בפטנטים מתקדמים ופונקציות חדשניות המציעים בטיחות משופרת. אנחנו שואפים תמיד להיות המובילים בתחומנו, ולהציע מוצרים איכותיים במיוחד, העומדים בדרישות בטיחות מחמירות.

מסיבה זו, אנו משקיעים מדי שנה סכומים עצומים במחקר ובפיתוח, ומשתפים פעולה באופן נרחב עם מכוני מחקר, ארגונים לקידום הבטיחות בדרכים ומוסדות רפואיים שונים ברחבי העולם.

אנו ב  BeSafe פועלים כבר עשרות שנים כדי להוביל ולבסס את האג’נדה של ישיבה הפוך לכיוון הנסיעה, שנמצאה במחקרים כבטוחה פי 5! ושואפים להמשיך ולהטמיע את ההמלצה ע”י כלל הגורמים ברחבי העולם יותר ויותר.